TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

“Plaku me thinja “ngjit” më shumë se një “fytyrë djaloshare”, si u thinj brenda 6 muajsh aktori Laert Vasili

“Plaku me thinja “ngjit” më shumë se një “fytyrë djaloshare”, si u thinj brenda 6 muajsh aktori Laert Vasili

Kohët e fundit regjisori Laert Vasili shfaqet në debatet e studiove televizive, si një fytyrë re dhe e maturuar e propagandës qeverisëse, ku nuk flet.

Shenjat e horoskopit që në 2019-ën do të vuajnë për dashurinë

Shenjat e horoskopit që në 2019-ën do të vuajnë për dashurinë

Edhe pak na ndan nga fundi i vitit dhe nëse ende nuk e dini ç’do t’ju sjellë 2019-a në fushën e dashurisë, këtu do t’ju.

Ja çfarë tregon distanca mes vetullave për karakterin tuaj!

Ja çfarë tregon distanca mes vetullave për karakterin tuaj!

Mbase nuk e kishit menduar, por vetullat mund të tregojnë shumë edhe për personalitetin tuaj, përveçse një tipar që tregon gjendjen shpirtërore dhe emocionale. Distanca.

Shpejtoni, zbulojeni tani/ Këto dy shenja janë më me fat për ditën e sotme

Shpejtoni, zbulojeni tani/ Këto dy shenja janë më me fat për ditën e sotme

Asterologët kanë publikuar dy shenjat e horoskopit që do të jenë më me fat për ditën e sotme. DEMI Saturni do iu japë energjinë e.

Flet Astrologia e famshme: Ja shenjat që do vuajnë këtë muaj

Flet Astrologia e famshme: Ja shenjat që do vuajnë këtë muaj

Asterologia Meri e cila është shumë e famshme ka publikuar horoskopin për shenjat që do të vuajnë këtë muaj. Horoskopi sipas zonjës Meri: 12-Virgjëresha, vështirësia.

Media nga e gjithë bota çmenden pas Trejsit, e dashura e bosit të dro.gës që…

Media nga e gjithë bota çmenden pas Trejsit, e dashura e bosit të dro.gës që…

Trejsi Sejdini u shpall Miss Shqipëria dhe do të përfaqsojë vendin tonë në Miss Univers. Ajo nuk u ka shpëtuar mediave të huaja pa u.

Upss! A do mërzitet Flori pas këtij veprimi të Klaudias? Kjo VIDEO s’duhet të publikohej!

Upss! A do mërzitet Flori pas këtij veprimi të Klaudias? Kjo VIDEO s’duhet të publikohej!

Flori Mumajesi është kthyer në qendër të vëmndjes në mediat rozë pas publikimit të këngës ‘Plas’ me të cilën do të konkurojë në ‘Kënga Magjike.

FOTO/ Këngëtarja e njohur kapet duke blerë rroba tek ‘gabi’

FOTO/ Këngëtarja e njohur kapet duke blerë rroba tek ‘gabi’

Këngëtarja e njohur Beyonce njëkohësisht edhe bashkëshortja e Jay-Z është njnë ndër më të suksesshmet në fushën e muzikës dhe pasuria e saj është qindra.

Brenda shtëpisë së deputetit shqiptar: Si është të jetosh vetëm me vajza

Brenda shtëpisë së deputetit shqiptar: Si është të jetosh vetëm me vajza

Mediat në Kosovë i kanë kushtuar së fundmi vëmendje deputetit të njohur të Kuvendit Milaim Zeka. Deputeti, i njohur për karakterin e tij kontrovers tregon.

Meri Shehu: Këto janë shenjat që do të vuajnë këtë muaj

Meri Shehu: Këto janë shenjat që do të vuajnë këtë muaj

Astrologia e njohur Meri Shehu, ka bërë parashikimin e yjeve për muajin dhjetor, ku sipas saj disa nga shenjat e Horoskopit do të kenë probleme..

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME