Ah zemër sa i vogël/ Makina “fluturon” fëmijë 6-vjeç, oh zot ai ka…

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një fëmijë 6-vjeçar është përplasur nga një makinë.

Blutë e kryeqytetit bëjnë me dije se, më datë 15.07.2020, rreth orës 10:30, në rrugën e “Kavajës” motorri me drejtues shtetasin M.O., 34 vjeç, ka aksidentuar fëmijën me iniciale A.Gj, 6 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.