Lajme të këqija nga Euro dhe Dollari, çfarë po ndodh me këmbimin valutor?!

Çfarë po ndodh me Euron dhe Dollarin në Shqipëri? Sipas Bankës së Shqipërisë, Euro ka.

Nuk kishte ndodhur prej 11 vitesh/ Rekordi i ri i Euro, ja me sa u këmbye sot…

Monedha e përbashkët ka zbritur sot në nivelin më të ulët që nga shkurti i.

Paketa sociale/ Ja sa do jetë rritja e pagave dhe pensioneve për 2019-tën!

Pas miratimit në Parlament, ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj ka prezantuar të dhënat.

Keni 24 orë kohë, pas mesnatës së 1 dhjetorit mbaron afati për makinat

Edhe rreth 24 orë na ndajnë nga vija e kuqe, kur në Shqipëri do të.

“Nafta bie në bursë, por në Shqipëri rritet”

Konfindustria reagoi sot për çmimin e karburanteve në vendin tonë. Sipas saj gjatë muajit Tetor.

Pas ndërhyrjes së jashtëzakonshme të BSH, tani e pëson keq Leku. Ja ç’ndodhi sot me euron

Banka e Shqipërisë njoftoi të mërkurën blerjen e valutës së huaj përmes operacioneve monetare dhe.

Rama e nis ditën ndryshe sot, ja lajmi pozitiv që ka marrë për Shqipërinë

E ka nisur diten duke dhene nje lajm te mire kryeminisri Edi Rama, i cili.

Çfarë po ndodh kështu me euron? Sot tjetër rënie rekord, arsyet janë se…

Nuk ka të ndalur rënia e euros, e cila sot sipas kursit zyrtar të Bankës.

Zvicra shumë shpejt ‘dorëzohet’, ka nevojë për këta profesionistë. Shqiptarë nxitoni

Në tre mujorin e parë të këtij viti, më së shumti punëtorë në Zvicër janë.

Ku do përfundojnë makinat e përdorura? Qeveria del me një propozim

Cfare do te behet me makinat e perdorura? Sipas shifrave, më shumë se 30 për.