E mori Ben Blushi? Agron Llakaj sqaron lajmet për largimin nga Vizion Plus

Sot moderatori dhe aktori i njohur Agron Llakaj u fotografua teksa ishte në një kafe.

Ermal Mamaqi del me njoftimin e rëndësishëm për emisionin, Luana Vjollca ia prish të gjitha

Kete te shtune moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka lajmeruar se ne emision do te.

Do të jetë e dhimbshme shumë…Fevziu flet për lagimin nga Tv Klan

Gazetari Blendi Fevziu duket se është më pranë se kurrë largimit nga Tv Klan. Është.

I ftuari i Çanit shpërthen keq për gruan: Më ka vjedhur lekë, e kam çuar në restorantet më të mira

I ftuar në emisionin “Zone e Lirë” Ardi Daullxhiu ka shpërthyer ndaj ish gruas së.

Rudina e ftuar te Xingu habit fare Ermal Mamaqin: Duhet të kesh bo** që të bësh humor

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është e ftuara e mbrëmjes se sotme ne Xing me Ermalin..

Blendi Fevziu tregon përplasjet me Aleksandër Frangajn në Klan, ja oferta tunduese që mori nga Top Channel

Gazetari dhe moderatori i emisionit “Opinion” Blendi Fevziu ka folur dhe ka treguar me teper.

Era Rusi habit Arian Çanin kur flet për të dashurin, ai mbetet pa fjalë në mes të emisionit

Ajo eshte nje nga këngëtaret met e dashura dhe me zerin e embel. Se fundmi.

A e braktisi Klanin për Top Channel? Flet për herë të parë Blendi Fevziu

Një lëvizje e bujshme pritet të ndodhë në Shtator. Prej kohesh eshte duke qarkulluar lajmi.

I thonë të martohet se ngeli në derë, këngëtarja shqiptare bën premtimin bombë

Ajo eshte nje nga kengetaret e njohura dhe nder me te komentuarat ne muziken shqiptare..

Gruaja e deputetit shqiptar humb foshnjën në muajin e 3 të shtatzanisë

Një ngjarje me te vertete dramatike i ka ndodhur deputetit shqiptar te Parlamentit te Kosoves..