Memet “pushtojnë” rrjetin: Edvin porosit fustanin, ju ngref studentëve

Protesta e studentëve ka ngjallur mjaft reagime dhe në rrjetet sociale, ku është mbështetur masivisht .

Do gjejnë dashurinë para Krishtlindjeve?! Ja cilat jane shenjat e horoskopit me fat

Jemi në muajin e fundit të vitit dhe, edhe pse do përjetojmë ende lëvizje planetare,.

Jeni në kërkim të dashurisë, ja kujt do ti buzëqesh fati para Krishtlindjeve

Nëse jeni në kërkim të dashurisë duhet ta lexoni me patjetër këtë lajm. Sipas asterologëve.

Ish-banorja e ‘Big Brother Albania’ përjeton tme.rrin, ja çfarë i ka ndodhur

Ish banorja e Big Brother, Xheni Mhillaj ka qenë një ndër më të komentuarat në.

Pasi u fol që Seldi është në lidhje pas ndarjes me Mimozën, këngëtarja reagon për herë të parë

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra u bënë një ndër çiftet më të dashura të shoëbizit.

Pamjet bëjnë xhiron e rrjetit, moderatoja e njohur bën veprimin e çuditshem me gjo.ksin e saj

Një prezantuese televizive bjonde u xhirua duke marrë celularin e saj nga gjok.si dhe pastaj.

Zbuloni cilat janë shenjat me fat për sot! Ja çfarë thotë Horoskopi

Dashi-Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe.

Dëshira e fundit e një djali që ka vetëm disa javë jetë: Kartolina Krishtlindjesh nga e gjithë bota

Një adoleshent me sëmundje terminale, që i kanë mbetur vetëm disa jave për të jetuar,.

“Plaku me thinja “ngjit” më shumë se një “fytyrë djaloshare”, si u thinj brenda 6 muajsh aktori Laert Vasili

Kohët e fundit regjisori Laert Vasili shfaqet në debatet e studiove televizive, si një fytyrë.

Shenjat e horoskopit që në 2019-ën do të vuajnë për dashurinë

Edhe pak na ndan nga fundi i vitit dhe nëse ende nuk e dini ç’do.