EKSKLUZIVE/ Jep dorëheqjen n/kryetari i Bashkisë Shkodër

Zhgënjimi që ka lënë tek punonjësit e saj ka bërë që disa prej tyre ti.

Vajza ka rënë në dashuri me Ditmir Bushatin, kërkon ndihmë ta bëj për vete: A të vdes unë

Në nisje të vitit të ri të gjithë kemi ndjeshmëri të shtuar, për atë që.

Rama mendoi se i mbylli bastet, por shikoni çfarë i bëjnë fierakët

Në ditën e dytë të hyrjes në fuqi të ligjit për mbylljen e pikave të.

Tym e flakë në rrugët e Tiranës, ja çfarë po bëjnë banorët

Ka vijuar edhe këtë mbrëmje të ftohtë janari protesta e banorëve të ‘Unazës së Re’..

Ulëritëse! Me emra/ Ja ku i kanë punësuar fëmijët, gratë dhe dashnoret kasta që sundon dhe zhvat Shqipërinë

Familjarët e politikanëve dhe gjyqtarëve kanë pushtuar administratën publike, shqiptarët e shkolluar punojnë si kamerierë,.

Ekzekutoi gruan dhe kunatën në sy të fëmijëve, ky është autori

Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme, qytetin e Ballshit, ku burri 34.

Ekzekutimi i dyfishtë brenda familjes në Ballsh, zbardhen detaje, si lindi sherri pas një dreke

Një krim i rëndë i dyfishtë në familje ka tronditur mbrëmjen e sotme banorët e.

Çdo vit ajo i gëzon, këtë herë vogëlushët surprizojnë biznesmenen Keti Bazhdari

Çdo periudhë festash ajo bën të lumtur këta vogelush, duke u kushtuar vëmendje nevojave të.

Tronditet vendi, burri ekzekuton gruan dhe kunaten 18-vjeçare. Kërkuan të shkojnë tek prindërit (Detajet)

Një 34 vjeçar në Ballsh, Gazmend Musta ka ekzekutuar gruan dhe kunatën e tij 18-vjeçare..

Rama, më jetëgjati në pushtet, i akuzuar për shitje ikonash, bandën e Denis Ginës e deri te dhëniA e Shqipërisë me koncesion

Kryeministri aktual Edi Rama është një ndër politikanët më jetëgjatë në pushtet, pavarësisht se deri.