Prekëse/ Flori tregon si i ndryshoi jeta kur ishte 13-vjeç: Tani nuk dëgjoj nga njëri vesh

Këngëtari shumë i dashur për publikun dhe fituesi i “Kënga Magjike”, Flori Mumajesi ka treguar.

Ndahet nga partnerja, këngëtari i njohur shqiptar i nxjerr foton dhe…

Të ndahesh nga partnerja e më pas ta falenderosh publikisht per momentet e kaluara. Kjo.

VIDEO/ Zbulon se i dashuri e tradhton në palestër, ajo e kap mat dhe e degjeneron keq

Dyshoni se partneri iu tradhton? Mund ta zbuloni sic ka bere kjo vajze. Besimi i.

E dinim se e quanin Jonida Maliqi, por nuk i paskemi ditur as emrin e as ditëlindjen

Jonida Maliqi nuk paska këtë mbiemër në pasaportë. Sot, këngëtarja ka postuar një foto nga.

Eni Çobani merr vendimin “drastik”, bën ndryshimin e papritur

E kemi parë prej vitesh tashmë çdo të diel në ekranin e Tv Klan me.

‘1 like bëhet sebepi’/ Nga Marina e deri te Rudina, njihuni me VIP-at shqiptarë që gjetën dashurinë e jetës në internet!

Disa të ndrojtur, disa nuk gjejnë dot fjalët e duhura, e shumë të tjerë mund.

Balerina shqiptare e tregon hapur: Virgjërinë e bëra dhuratë për ditëlindje

Ajo është një nga balerinat më të komentuara në mediat rozë dhe njihet për sharmin.

Pas 7 vite lidhje me Shkëlzenin, nusja e Sali Berishës tregon sekretin/FOTOT

Armina Mevlani ka zbuluar disa sekret nga lidhja që ka me Shkëlzen Berishën. Me anë.

Zbulohet lista e më të pasurve për 2018! Besojeni ose jo, Kylie Jenner kokë më kokë me ikonën e repit

2018 me bindje të plotë mundë të cilësohet si e Kylie Jenner. Ajo po përjeton.

“Piramida e Tiranës”/ Zbuloni misterin që fshihet pas tatuazhit të moderatorit të njohur(FOTO)

Moderatori i njohur Sokol Balla ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto, ku shfaqet.