Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Elita Rudit

Javën e kaluar, çifti Gjiko dhe Elita i dhanë fund beqarisë. Dasma e tyre ishte.

E akuzoi publikisht te Rudina për vjedhje, Gjyste Vulaj i bën të pabërën Rita Orës se kërceu vallen shqiptare

Një deklarate e papritur erdhi nje dite pas koncertit te Rita Ores ne Sheshin Skenderbej.

Pyetja e fëmijëve që zuri ngushtë Ermal Metën, përgjigja e tij për të dashurat na habiti fare

Në mbrëmjen finale të “Në kurthin e Piter Pan”, i ftuari i parë special ishte.

Rita Ora mahniti shqiptarët me vallen e Tropojës, këngëtarja shqiptare bën akuzën e fortë: Ka përdorur pa leje…

Vjen reagimi i parë befasues pas koncertit madheshtor qe dha Rita Ora dje ne Tirane..

Kishte binjakë, por 3 ditë pas lindjes këngëtares shqiptare i ndodh gjëma

Këngëtarja e njohur Irini Qirjako, ka treguar nje moment te dhimbshem te jetes se saj.

VIDEO/ Mos e humbisni, ky është mesazhi i ndjerë që dha Rita Ora dje në Tiranë, fjalët e saj shqip

Kane qene plot 60 minuta qe kengetarja e famshme Rita Ora ka kenduar para publikut shqiptar,.

Qytetarët e Tiranës shtangen nga ajo që panë këtë mëngjes në autostradë, disa persona të njohur kishin hipur në…(video)

Është shumë e vërtetë që ata janë aq të medhenj se nuk kanë nevojë për.

Momenti që i elektrizoi të gjithë në Sheshin Skënderbej, shikoni kur Rita ia merr valles së Tropojës

Kengetarja me fame boterore Rita Ora ka elektrizuar atmosferen plot 60 minuta kur ka kenduar para.

Rita Ora bën postimin e parë pas koncertit në Tiranë, shikoni çfarë thotë

Kane qene plot 60 minuta qe kengetarja e famshme Rita Ora ka kenduar para publikut shqiptar,.

Rita Ora ndez Sheshin Skënderbej, por shikoni çfarë ndodhi në fund teksa po ikte

Kane qene plot 60 minuta qe kengetarja e famshme Rita Ora ka kenduar para publikut shqiptar,.