Ermal Mamaqi si kamerdarja e fundit e Edi Ramës

Nga Ilir Levonja Më bëri përshtypje një spot publicitar i këtij Ermal Mamaqit që fatkeqësisht.

Çfarë po i dhuron kryeministrit të të pasurve, viti i tepsisë?

2018 që po mbyllet me shijen e protestës madhështore të studentëve, krahas atyre më të.

Rajhu i tretë dhe fillimi i fundit

Me ndryshimet e bëra ditën e premte, është e vërtetë që Edi Rama i habiti.

Edi, o “nacionalist pas pilafi”, nuk e nderon Kosovën se e përfaqëson me një “kërthi”

Ndryshimet në qeverinë e Edi Ramës kanë shkaktuar një zhurmë të madhe në mbarë opinionin.

Zbulohen sekretet e mëdha të Vilma Nushit dhe Saimir Manes/ A i di ky popull?!

Nga Arjan Nikaj Një mikja ime më kujtoj se korrupsioni është e vetmja kauzë që.

“Edi Rama është marrosur si Enver Hoxha, që nuk dilte dot rrugëve të Tiranës!”

Nga Spartak Ngjela Të gjithë halldupët e politikës shqiptare rrëzohen po njëlloj. Një shoku im,.

“Rama po e pëson si Fatos Nano e Sali Berisha, rënia e tij është thjesht çështje date”

Nga Andi Bushati Historia e viteve të fundit na ka dhënë një mësim : qeveritë.

Kazani po vlon në Shqipëri

Nga Berat Buzhala Pas pesë vjetësh arrogancë, korrupsion, kapje të shoqërisë në secilin cep, Edi.

Protestat dhe regjimi Rama-Ulaj

NGA FATOS LUBONJA Gjatë protestave të njerëzve tek “Astiri” , kam dëgjuar shpesh të akuzohet.

Keti Bazhdari: Faleminderit rini! Faleminderit nga ne brezi i ferrit e i shpresës!

Nga Keti Bazhdari Letër mes brezash  Never give up! You re the true power! Faleminderit rini!.