Dy yjet shkodranë, preferencat e Mirel Josës

Edhe trajneri i mirënjohur Mirel Josa i është përgjigjur ftesës së SportEkspres për të përzgjedhur.

Cungu “injoron” lojtarët shkodranë

Armando Cungu njihet si një nga trajnerët më të mirë në vendin tonë. Shkodrani ka.

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare gjen skuadër të re

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Mërgim Mavraj nuk po gjen një skuadër ideale për të vijuar.

Hapet merkatoja, por tek Vllaznia…..

Zyrtarisht tashmë është hapur merkatoja në Kampionatin Shqiptar. Në Kategorinë Superiore kanë nisur edhe lëvizjet.

Mbyllja e basteve, ish-trajneri i Vllaznisë i kthehet Ramës: Hajde në vete kryeministër…

Ish-trajneri i Vllaznisë, Roland Luci i ka drejtuar një thirrje kryeministrit për sa i përket.

Te Vllaznia nuk ndalen, ja kush vjen nesër në Shkodër

Kemi hyrë në ditën e parë të vitit të ri 2019 dhe tek Vllaznia në.

Privatizimi, ëndrra e Vllaznisë në 2019

Sa shumë është folur e sa pak është bërë për një çështje tepër të rëndësishme.

Rikthim tek Vllaznia për mesfushorin shkodran?

Mesfushori shkodran Arsid Kruja është tashmë një lojtar i lirë. Ai nuk kaloi një sezon.

Smajlaj: Ja çfarë më ka mbetur peng nga 2018-ta

Viti 2018 ka qenë një vit i suksesshëm për atletin shkodran Izmir Smajlaj. Por, gjithsesi.

Çfarë po ndodh me sulmuesin shkodran?

U largua nga kampionati shqiptar me shumë bujë për tu transferuar në Belgjikë tek skuadra.