EKSKLUZIVE/ Jep dorëheqjen n/kryetari i Bashkisë Shkodër

Zhgënjimi që ka lënë tek punonjësit e saj ka bërë që disa prej tyre ti.

Vëmendje! Kryetari i ri i PD mendon se Voltana punoi më keq se Senida, Toma dhe Romeo

Redaksia jonë publikoi një sondazh duke pyetur publikun se cili është politikani që ka punuar.

Rama i shkarkoi për të shpëtuar veten, shikoni 2 ish- ministrat duke qarë

Kryeministri Edi Rama ka shkrirë e formatuar komplet qeverinë e tij në Asamblenë e PS..

Banorët e Thethit kanë një kërkesë për Voltanen dhe për Babagjyshin. (Ky i fundit ka mundësi t’ua plotësojë)

Prej pak kohësh bashkia Shkodër ka firmosur kontratën e re për pastrimin e qytetit. Në.

Bashkia e Shkodrës “marton Malon”, por qytetarët i bëjnë të paprituren Voltanës

Bashkia e Shkodres kthehet ne biznes dasmash. Per dy dite me radhe duke shfrytezuar te.

Socialistët paraqesin strategjinë për të fituar Bashkinë Shkodër. Ethe për Voltana Ademin që te buxheti…

Vota kundër në këshillin bashkiak të Shkodrës për buxhetin e 2019-es nga këshilltarët socialistë, ishte.

Ademi s’po lë gur pa lëvizur që të mund marrë një tjetër mandat, si po i fut në kurth të persekutuarit

Voltana Ademi nuk ndalet dhe përballë fushatës elektorale që po afron dhe kërkon të luaje.

Shuhet pa nisur ende protesta opozitare e Voltana Ademit, tashmë shkodranët e dinë mirë se …

Opozita qartazi i ka këmbët e thyera ende pa nisur mirë. Fare qartë kjo u.

Protesta e studentëve po shkund qeverinë, ku ka humbur profesor Romeo Gurakuqi?

Përpara se të vishte kostumin e deputetit, Romeo Gurakuqi ishte një nga ithtarët e sistemit.

Vllaznia nën kontrollin e kr.imit, si po ia ulin kokën futbollit shkodran

Klubi Vllaznia pa frikë fare mund të quhet skuadra e kri.meve. Një klub i pashembullt.