Su.lmoi Ndrenikën, Agron Llakaj reagon ashpër ndaj profesor Markut: Vjen një moment që perëndia të merr mendjen. O zot i madh, po shpohet mali me gozhdë o Marku?!

Agron Llakaj ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të Mark Markut i cili su.lmoi aktorin e.

I shkon fatura sa “qimet e kokës”, gazetarja i përvishet Ramës. Mbifaturohet edhe pu.nishtja e mbyllur e italianit

OSHEE është ákuzuar se po ábuzon me faturat e energjisë elektrike duke mbifaturuar më shumë.

“Megatek” i kërkon “pagën e luftës” punonjësve: Keni marrë më shumë se rroga, po s’deshët largohuni

Pandemia e koronavirusit shkaktoi një krizë të madhe ekonomike tek shumë familje shqiptare, pasi mbyllja.

Prishja e kioskave, shtëpive te Astiri dhe shembja e Teatrit, Rudina Xhunga: Rama ka thënë dhe i ka bërë, këtë të bënin të gjithë

Gazetarja Rudina Xhunga është pyetur në një lidhje skype nga News 24, si një nga.

Ah sa prekëse/ Mjeshtri i madh Mirush Kabashi në karrige me rrota pas mbarimit të radioterapisë

Mjeshtri i madh Mirush Kabashi prej dy vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë. Ndërkohë.

Kri. mi rruges bene ker. dine por Policiia gjen kohe per tu marre me profilet fallso te Çiljetes te linjes kuqe me 0900

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga duket se pas sjelljes në jetë të djalit të saj, Fernando, dhe.

Çfarë diete po mban aktorja e njohur, super në formë në moshën 47 vjeçare

Edhe pse është 47 vjec, Sofia Vergara ruan një formë fizike për tu pasur zili.

“Mbas Markut kap Gjonin, kur të mbarosh punë me Gjonin kap Nduen”, Rudina i kthehet komentuesit që i dha sugjerimin

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj nuk heziton të publikojë fotografi me partnerin e saj Mark.

Covid-19/ Në punë vetëm me brekë, infermierja merr masë disiplinore (foto)

Drejtuesit e një spitali për pacientët me koronavirus në Rusi morën masë disiplinore ndaj një.

U arr.estua në protestë, Boiken Abazi shkruan letër nga bu.rgu: Teatri të ringrihet me të njëjtat materiale, bashkë me të dhe populli

Boiken Abazi, kryetari i Vetëvendosjes në Shqipëri, i cili ndodhet pas hekurave, pasi u vu.