Bëhuni gati! WhatsApp lëshon funksionin e ri që do t’iu lehtësojë jetën. Mësoni si ta instaloni

Zhvilluesit e WhatsApp kanë inseruar në versionin beta për Android, një funksion të ri për.

Njoftimi i rëndësishëm, ja telefonat Samsung që “do dalin jashtë loje”

Një detaj me rëndësi tregon se Seria S6 e telefonave të Samsung, modelet Galaxy S6,.

Shpejtësi marramendëse, ky avion do thyejë limitet

Udhëtimi ajror supersonik mund të bëjë një rikthim nëse aeroplani që do zëvendësojë Konkorde do.

Zbulohet misteri i numrit 100 në aplikacionin WhatsApp

Aplikacioni me i perdorur deri me tani nga njerezit, WhatsApp, ka një emoji që shumica.

Hapet një televizion i ri, gjigandi CNN vjen në Shqipëri

Një televizion i ri pritet t’i shtohet ekranit shqiptar, qe vjen si bashkëpunim mes kompanisë.

Më në fund Apple tërhiqet, fitojnë të gjithë përdoruesit e iPhone

Pas publikimit të lajmit se Apple në përditësimet që u bënte telefonave iPhone i ngadalësonte.

Bien Facebook dhe Instagram, përdoruesit nuk futen dot

Nese nuk keni mundur pak me pare te perdornit Facebook dhe Instagram, kjo vjen per.

WhatsApp sjell një ndryshim të ri, tani e keni ju në dorë…

Programi më i përdorur për shkëmbimin e mesazheve elektronike ka paraqitur një ndryshim të ri..

Facebook bën shpikjen më të fundit, shkencëtarët dalin kundër

Inxhinierët e rrjetit social më të madh në botë kanë bërë shpikjen më të fundit..

E dini cilat aplikacione vjedhin fjalëkalime në Facebook

Ekspertët e sigurisë kompjuterike kanë zbuluar një problem të ri, të quajtur GhostTeam, në së.