Historia që i përloti të gjithë! Dy ditë pas martese, 37-vjeçares i ndodh drama që la plagë të pashërueshme tek i shoqi

Historia e trishto e një 37- vjeçareje nga Middleton ka prekur zemrat e të gjithëve. Gemma Greenwood ë martesë lidhjen e saj të dashurisë me njeriun që e donte aq shumë.

E reja ishte diagnostifikuar më herët me kancer të zorrëve por mjekët si fillimin i kishin dhënë shpresë për jetën dhe ajo po vijonte të mjekohej. Por duket se vetëm pak ditë para martesë, mjekët kishin kuptuar se tashmë kanceri i saj ishte kthyer në shumë agresiv, e shanset për mbijetese ishin thuajse zero.

Ndërkohë vetëm dy ditë para se të ndërronte jetë, ajo u martua me dashurinë e saj të madhe,  Ben Greenëood.

Motra e saj Becky, 34 vjeçe, është shprehur se ajo u përkeqësua shumë shpejt dhe nuk e dinim se sa kohë i kishte mbetur. Një ditë para se të vdiste, ajo tha: “Nuk mendoj se do të jem këtu nesër”.