Skena të nxehta dhe trup me super forma, ja çifti që la nam në plazh

DJ i njohur me famë botërore David Guetta është fotografuar në skena të nxehta më të dashurën e tij Jessica Ledon 27-vjeçare. Ajo ka befasuar me fizikun e saj në super formë pranë partnerit 51 vjeçar.

DJ Guetta është me pushime në Miami. Çifti mësohet se janë duke qëndruar në hotelin luksoz Setai Miami Beach.