Tronditet sërish Tirana/ Ekzekutohet në mes të kryeqytetit i riu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash pranë stadiumit ‘Dinamo’.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se mund t’i jetë bërë atentat një të riu.

Burimet bëjnë me dije se janë dëgjuar të shtëna me arm*ë zja*rri, ndërsa dyshohet se Jurgen Kurti ka humbur jetën.

Ambulanca dhe forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.