‘Unaza e re’/ Rama poston atë që nuk e pret askush!

‘Unaza e re’/ Rama poston atë që nuk e pret askush!

Ndërsa banoët e Unazës së re, presin tërheqjen e Qeverisë në lidhje me projektin, ose dëmshpërblimin në 100% të vlerës së banesave të tyre, Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetin social Facebook.

Ja çfarë shkruan:

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje nga puna që vijon në kantierin e Unazës së Madhe të Tiranës, në segmentin nga Farka drej Shkozës, ju uroj një ditë të mbarë#RrugetKombetare #perShqiperineQeDuam