Vajza hap një video me pullë të kuqe, ngrinë kur shikon prindërit e saj aty, por më e habitshme është…

Një vajzë ka përjetuar një situatë shumë të rëndë dhe të pa imagjinueshme. Ndërsa ishte duke parë një video me pullë të kuqe, të disa kohëve më parë, në vazhdim, ajo zbuloi se aktorët pornoragrafike në këto pamje…. ishin prindërit e saj.

Ajo tregon se shkoi në dhomën e prindërve, dhe aty fjeti një kasetë, dhe kurioze për të parë seç kishte brenda, u përball me të vërtetën tronditëse, shkruan Mirror.

“Ishte pornografia më pak seksualë që kisha parë, dhe megjithëse nuk kisha shumë për ta krahasuar atë, isha shumë e sigurt se kjo ishte video amatore”, tha ajo.

Ajo thotë se për shumë vite ka bërë të mundur që të bllokojë kujtesën pikërisht për të mos sjellë ndërmend këto pamje të prindërve, por tashmë ajo ka vendosur që këtë histori të tmerrshme ta ndajë me “Mirror”.

Ajo thotë se tani mund të qeshë me kujtimet e tmerrshme, edhe pse pranon se gjërat ishin shumë të vështirë për prindërit e saj për javët e para./Përshtati ShkodraNews