VIDEO/ Masak.ruan greken, publikohen pamjet e momentit kur shqiptari…

Greqi u tron.dit nga vra.sja e një vaje greke nga një shqiptar dhe shoku i tij grek para pak ditësh në Rodos.

Mediat vendase kanë publikuar videon e momentit kur 19-vjeç takohet me greken, ku shikohet që ata janë mjaft të afërt madje edhe e puth.

Video është rregjistruar në orën 02:13 të mëngjesit.

Mësohet se vra.sja e sajë ndodhi si pasojë e mos pranimit të saj për të mos kryen mardhënie me dy personat.

VIDEO

Lexo edhe: