VIDEO/ Trageti përplaset me molin, njerëzit ulërinë. Publikohen pamjet dramatike

Një aksident i një mjeti detar ka shkaktuar panik në SHBA.

Trageti ishte i mbushur plot me udhëtare kur ndodhi incidenti.

Drejtuesit i ka dalë jashtë kontrollit mjeti (për shkaqe edne të paqarta) që është përplasur me një mol në San Mateo të Kalifornisë, SHBA.

Për fat të mirë, nuk ka pasur lëndime në njerëz.

Megjithatë dëshmitarët janë trembur dhe kanë ulëritur teksa para tyre shfaqeshin pamjet dramatike. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU